Kolfilter Smeg KITFC500
995 kr
30 dagars prisgaranti

KITFC500
995 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Kolfilter Smeg KITFC500 som passar till Smegs fläktar med benämningen KSET900XE och KSET600XE. 2-pack.
Varumärke
SmegBeskrivning
Kolfilter Smeg KITFC500 som passar till Smegs fläktar med benämningen KSET900XE och KSET600XE. 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 45540 |
| Bredd | 200 mm |
| Typ | Kolfilter |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITFC500 |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 40 mm |
| EAN-nr | 8017709212476 |
