Kolfilter Smeg KITFC906
995 kr
30 dagars prisgaranti

KITFC906
995 kr
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 45542 |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITFC906 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| EAN-nr | 8017709064969 |

| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 45542 |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITFC906 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| EAN-nr | 8017709064969 |