Kolfilter Smeg KITFCKBT
579 kr
30 dagars prisgaranti

KITFCKBT
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmegBeskrivning
Kolfilter från Smegmed aktivt kol för KBT*/KBCT*-modeller, ej tvättbart.
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 67038 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Bredd | 238 mm |
| Djup | 244 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITFCKBT |
| Produkttyp | Kolfilter |
| EAN-nr | 8017709288921 |

