Köksfläkt Thermex Decor 787 FrihängandeVit, Bredd: 900 mm
19 775 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
900 mm
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksfläkt Thermex Decor 787 Frihängande är en frihängande köksfläkt med många valmöjligheter. Decor 787 är en av Thermex "Alla möjligheter” produkter så att du inte har några problem att hitta en modell som passar i din ventilationslösning.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Decor 787 Frihängande är en frihängande köksfläkt med många valmöjligheter. Decor 787 är en av Thermex "Alla möjligheter” produkter så att du inte har några problem att hitta en modell som passar i din ventilationslösning.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer.
Övrigt
- Glastouchpanel
- 3 hastigheter + boost
- Eftergångångstimer
- Periodiskt utsug
- Soft Touch
- Aluminiumfilter
- Filtervakt
Övrigt
- Glastouchpanel
- 3 hastigheter + boost
- Eftergångångstimer
- Periodiskt utsug
- Soft Touch
- Aluminiumfilter
- Filtervakt
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 528.41.7891.2 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 598 mm |
| Kapacitet | 331,9 m³/h |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Flödesdynamisk Klass | A |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |
| Höjd | 100 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 4 x 1,3W LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 60 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 48 dB-A |
| Energiförbrukning | 44,1 kWh/år |
| Serie | Decor |
| Produkttyp | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Decibelnivå | 48 dBa |
| Bullernivå | 48 dBa |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 5703347528095 |

