Köksfläkt Thermex Green Air Frihängande Ø410 mm
Rek. pris 26 365 kr
fr.18 074 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Green Air Frihängande Ø410 mm
18 074 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksfläkt Thermex Green Air Frihängande Ø410 mm är en stilren, frihängande köksfläkt med vajerupphäng i taket och enkel installation. Den levereras med fjärrkontroll och ett inbyggt Plasmex-filter.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Green Air Frihängande Ø410 mm är en stilren, frihängande köksfläkt med vajerupphäng i taket och enkel installation. Den levereras med fjärrkontroll och ett inbyggt Plasmex-filter.
Övrigt
- Elegant belysning
- Köksfläkten renar luften och blåser tillbaka den in i köket
- Glastouch
- Kantsug
- Metallfilter
- Elegant belysning
- Köksfläkten renar luften och blåser tillbaka den in i köket
- Glastouch
- Kantsug
- Metallfilter
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 528.21.1001.2T |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 410 mm |
| Serie | Green Air |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 490 mm |
| Bullernivå | 58 dB(A) |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Belysning | 1 x 8W LED |
| Typ | Plasmafilterfläkt |
