Köksfläkt Thermex Green Air Frihängande Ø410 mmSvart
Rek. pris 26 365 kr
18 074 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Green Air Frihängande Ø410 mm
Svart
18 074 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksfläkt Thermex Green Air Frihängande Ø410 mm är en stilren, frihängande köksfläkt med vajerupphäng i taket och enkel installation. Den levereras med fjärrkontroll och ett inbyggt Plasmex-filter.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Green Air Frihängande Ø410 mm är en stilren, frihängande köksfläkt med vajerupphäng i taket och enkel installation. Den levereras med fjärrkontroll och ett inbyggt Plasmex-filter.
Övrigt
- Elegant belysning
- Köksfläkten renar luften och blåser tillbaka den in i köket
- Glastouch
- Kantsug
- Metallfilter
- Elegant belysning
- Köksfläkten renar luften och blåser tillbaka den in i köket
- Glastouch
- Kantsug
- Metallfilter
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 528.21.1002.2 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 410 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 490 mm |
| Belysning | 1 x 8W LED |
| Produkttyp | Plasmafilterfläkt |
| Bullernivå | 58 dBa |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Serie | Green Air |
| EAN-nr | 5703347530708 |

