Kolfilter BORA Till Pure/X Pure/S Pure
30 dagars prisgaranti
Kontakta oss på 010-140 01 00 för pris eller besök oss i någon av våra visningsbutiker för att köpa den här produkten.
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kolfilter från BORA. Kolfilter till BORA Pure-familjen PUAKF; BORA Pure, BORA X Pure och BORA S Pure bänkfläkt – med aktivt kol – för ett bättre inneklimat. Rensar och återcirkulerar förorenad luft i samband med matlagning. Att rensa luften istället för att ta ut den uppvärmande inneluften ut sparar energi. Bevisat att det tar i snitt 95% av all matos och lukt. BORAs kolfilter är det enda på marknaden som har ett extra aminosyrefilter som tar bort fisk och skaldjurslukt. Endast hållbara naturmaterial.
Varumärke
BORABeskrivning
Kolfilter från BORA. Kolfilter till BORA Pure-familjen PUAKF; BORA Pure, BORA X Pure och BORA S Pure bänkfläkt – med aktivt kol – för ett bättre inneklimat. Rensar och återcirkulerar förorenad luft i samband med matlagning. Att rensa luften istället för att ta ut den uppvärmande inneluften ut sparar energi. Bevisat att det tar i snitt 95% av all matos och lukt. BORAs kolfilter är det enda på marknaden som har ett extra aminosyrefilter som tar bort fisk och skaldjurslukt. Endast hållbara naturmaterial.
Egenskaper
| Varumärke | BORA |
| Art.Nr. | 48PUAKF |
| Bredd | 456 mm |
| Djup | 80 mm |
| Typ | Kolfilter |
| Material | Aktivt kol |
| Serie | Pure |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 4260326378283 |
