
Kolfilter Cylinda9001267 till Calli Köksfläkt 2 st
775 kr 912 kr
Sänkt pris!
Spara 137 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Cylinda kolfilter till Calli köksfläkt är ett effektivt kolfilter, utformat för att passa perfekt till din Calli köksfläkt. Med en diameter på 196 mm och en höjd på 37 mm bidrar detta kolfilter till att effektivt rena luften genom att absorbera matos och oönskade lukter, vilket gör att ditt kök håller sig fräscht. Det är enkelt att installera och en viktig del för att upprätthålla din fläkts optimala funktion och förbättra luftkvaliteten i köket.
Varumärke
Beskrivning
Cylinda kolfilter till Calli köksfläkt är ett effektivt kolfilter, utformat för att passa perfekt till din Calli köksfläkt. Med en diameter på 196 mm och en höjd på 37 mm bidrar detta kolfilter till att effektivt rena luften genom att absorbera matos och oönskade lukter, vilket gör att ditt kök håller sig fräscht. Det är enkelt att installera och en viktig del för att upprätthålla din fläkts optimala funktion och förbättra luftkvaliteten i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
|---|---|
| Art.Nr. | 76550 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 196 mm |
| Djup | 196 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 76550 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Höjd | 37 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 8015139903735 |