
Kolfilter Cylinda9001303 till Calli Köksfläkt 2 st
1 909 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cylinda kolfilter till Calli köksfläkt är ett kolfilter av typen LongLife, speciellt utformat för att passa din Calli köksfläkt. Med en diameter på 196 mm och en höjd på 37 mm erbjuder detta filter effektiv luftrening genom att absorbera matos och lukt, vilket hjälper till att hålla ditt kök fräscht. LongLife-teknologin gör att filtret har en längre livslängd jämfört med vanliga kolfilter, vilket ger en mer hållbar lösning och minskar behovet av frekventa byten. Perfekt för att bibehålla hög prestanda och ren luftkvalitet i köket.
Varumärke
Beskrivning
Cylinda kolfilter till Calli köksfläkt är ett kolfilter av typen LongLife, speciellt utformat för att passa din Calli köksfläkt. Med en diameter på 196 mm och en höjd på 37 mm erbjuder detta filter effektiv luftrening genom att absorbera matos och lukt, vilket hjälper till att hålla ditt kök fräscht. LongLife-teknologin gör att filtret har en längre livslängd jämfört med vanliga kolfilter, vilket ger en mer hållbar lösning och minskar behovet av frekventa byten. Perfekt för att bibehålla hög prestanda och ren luftkvalitet i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
|---|---|
| Art.Nr. | 76549 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 196 mm |
| Djup | 196 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 76549 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Höjd | 37 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 8015139910917 |