Kolfilter Electrolux MCFB84ST OdourClean Standard för Köksfläkt
Nyhet
499 kr
30 dagars prisgaranti

MCFB84ST OdourClean Standard för Köksfläkt
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Electrolux MCFB84ST OdourClean Standard är ett kolfilter som minskar kökslukter och ger en fräschare känsla vid matlagning. Det reducerar upp till 50 % av lukterna vid recirkulation och är enkelt att underhålla genom regelbundet byte, vilket hjälper köksfläkten att fungera optimalt över tid.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux MCFB84ST OdourClean Standard är ett kolfilter som minskar kökslukter och ger en fräschare känsla vid matlagning. Det reducerar upp till 50 % av lukterna vid recirkulation och är enkelt att underhålla genom regelbundet byte, vilket hjälper köksfläkten att fungera optimalt över tid.
Electrolux MCFB84ST OdourClean Standard kolfilter för köksfläktar
Fräschare köksmiljö vid matlagning
Electrolux MCFB84ST OdourClean Standard hjälper till att minska oönskade lukter och göra köket behagligare att vistas i.
Effektiv standardfiltrering
Filtret kan minska upp till 50 procent av kökslukten innan luften återförs till köket. Det bidrar till en renare känsla i rummet.
Enkelt underhåll
För bästa resultat rekommenderas att filtret byts ut regelbundet beroende på hur ofta fläkten används. Det gör det lätt att hålla fläkten i bra skick.
Fräschare köksmiljö vid matlagning
Electrolux MCFB84ST OdourClean Standard hjälper till att minska oönskade lukter och göra köket behagligare att vistas i.
Effektiv standardfiltrering
Filtret kan minska upp till 50 procent av kökslukten innan luften återförs till köket. Det bidrar till en renare känsla i rummet.
Enkelt underhåll
För bästa resultat rekommenderas att filtret byts ut regelbundet beroende på hur ofta fläkten används. Det gör det lätt att hålla fläkten i bra skick.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81141 |
| Bredd | 372 mm |
| Djup | 107 mm |
| Produkttyp | Kolfilter för köksfläktar |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81141 |
| Höjd | 25 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| EAN-nr | 7333394083490 |
