Kolfilter Electrolux MCFB87 Odour Clean Standard För Köksfläkt
695 kr
30 dagars prisgaranti

MCFB87 Odour Clean Standard För Köksfläkt
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Effektiv filtrering med OdourClean Standard kolfilter för köksfläkt. Har en livslängd på upp till 46 månader.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Effektiv filtrering med OdourClean Standard kolfilter för köksfläkt. Har en livslängd på upp till 46 månader.
Funktioner
- OdourClean Standard kolfilter minskar effektivt oönskade kökslukter och skapar en fräschare matlagningsmiljö.
- Genom att använda det vid matlagning hålls luften renare och behagligare.
- För att säkerställa optimal prestanda rekommenderas det att byta ut filtret var 4–6 månad, vilket bidrar till en välfungerande köksfläkt kolfilter och en mer hygienisk köksmiljö.
- För bästa resultat, kontrollera användarmanualen för detaljerade instruktioner baserat på fläktens användning.
- OdourClean Standard kolfilter minskar effektivt oönskade kökslukter och skapar en fräschare matlagningsmiljö.
- Genom att använda det vid matlagning hålls luften renare och behagligare.
- För att säkerställa optimal prestanda rekommenderas det att byta ut filtret var 4–6 månad, vilket bidrar till en välfungerande köksfläkt kolfilter och en mer hygienisk köksmiljö.
- För bästa resultat, kontrollera användarmanualen för detaljerade instruktioner baserat på fläktens användning.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77996 |
| Djup | 1,9 cm |
| Höjd | 23,4 cm |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 29,8 cm |
| Modell | MCFB87 |
| EAN-nr | 7333394046303 |

