Kolfilter Electrolux MCFE01ST Odour Clean Standard för Spisfläkt
316 kr
30 dagars prisgaranti

MCFE01ST Odour Clean Standard för Spisfläkt
316 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Effektiv filtrering med OdourClean Standard kolfilter för köksfläkt. OdourClean Standard filter har en livslängd på upp till 46 månader*.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Effektiv filtrering med OdourClean Standard kolfilter för köksfläkt. OdourClean Standard filter har en livslängd på upp till 46 månader*.
Fördelar
- OdourClean Standard kolfilter för köksfläkt minskar effektivt oönskade kökslukter och bidrar till en fräschare luft under matlagningen.
- Med en filtreringskapacitet som reducerar upp till 50 % av matoset innan luften återcirkuleras skapas en renare och mer behaglig köksmiljö.
- För att bibehålla en optimal prestanda och hålla köksluften fräsch bör filtret bytas ut var fjärde till sjätte månad.
- OdourClean Standard kolfilter för köksfläkt minskar effektivt oönskade kökslukter och bidrar till en fräschare luft under matlagningen.
- Med en filtreringskapacitet som reducerar upp till 50 % av matoset innan luften återcirkuleras skapas en renare och mer behaglig köksmiljö.
- För att bibehålla en optimal prestanda och hålla köksluften fräsch bör filtret bytas ut var fjärde till sjätte månad.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77980 |
| Djup | 20,8 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 23,3 cm |
| Modell | MCFE01ST |
| EAN-nr | 7333394080246 |

