Kolfilter Electrolux MCFE18ST OdourClean för Häll med Fläkt
575 kr
30 dagars prisgaranti

MCFE18ST OdourClean för Häll med Fläkt
575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Effektiv filtrering med OdourClean Standard kolfilter.
- OdourClean Standard filter har en livslängd på upp till 46 månader.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Effektiv filtrering med OdourClean Standard kolfilter.
- OdourClean Standard filter har en livslängd på upp till 46 månader.
Fördelar
- OdourClean Standard kolfilter minskar effektivt oönskade kökslukter och ger en fräschare luft när du lagar mat.
- Med en filtreringskapacitet som reducerar upp till 50 % av matoset innan luften återcirkuleras bidrar filtret till en renare och mer behaglig köksmiljö.
- För att säkerställa optimal funktion och prestanda bör kolfilterfläktens filter bytas ut var fjärde till sjätte månad, vilket hjälper till att bibehålla en effektiv köksfläkt kolfilter och en fräsch atmosfär i köket.
- OdourClean Standard kolfilter minskar effektivt oönskade kökslukter och ger en fräschare luft när du lagar mat.
- Med en filtreringskapacitet som reducerar upp till 50 % av matoset innan luften återcirkuleras bidrar filtret till en renare och mer behaglig köksmiljö.
- För att säkerställa optimal funktion och prestanda bör kolfilterfläktens filter bytas ut var fjärde till sjätte månad, vilket hjälper till att bibehålla en effektiv köksfläkt kolfilter och en fräsch atmosfär i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77979 |
| Djup | 11,2 cm |
| Höjd | 7,3 cm |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 37,2 cm |
| Modell | MCFE18ST |
| EAN-nr | 7333394080376 |

