Kolfilter Siemens Clean Air Standard LZ12ITB14
479 kr
30 dagars prisgaranti

Clean Air Standard LZ12ITB14
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Clean Air Standard luktfilter: avlägsnar effektivt matos och oönskad lukt.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71477 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 535 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | LZ12ITB14 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Vikt | 0,6 kg |
| EAN-nr | 4242003903568 |


