Kolfilter Siemens Recirkulationset Clean Air Standard LZ21JXC51
8 429 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Filter från Siemens. Clean Air Standard. Rostfritt stål.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71482 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | LZ21JXC51 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Vikt | 6,8 kg |
| EAN-nr | 4242003868225 |




