Kolfilter Siemens Recirkulationsset Clean Air Plus LZ21JCC26
6 357 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Irriterad av obehagliga lukter i köket? Med cleanAir Plus-filtret filtreras mer än 90 % av lukterna ur luften – så obehagliga fiskdofter är ett minne blott. Dessutom: Mer än 99 % av luftburet pollen och inaktiverade allergener fångas också av filtret. Och den extra långa livslängden på 12 till 18 månader garanterar ren luft med minimal ansträngning. Så ta ett djupt andetag och njut.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Irriterad av obehagliga lukter i köket? Med cleanAir Plus-filtret filtreras mer än 90 % av lukterna ur luften – så obehagliga fiskdofter är ett minne blott. Dessutom: Mer än 99 % av luftburet pollen och inaktiverade allergener fångas också av filtret. Och den extra långa livslängden på 12 till 18 månader garanterar ren luft med minimal ansträngning. Så ta ett djupt andetag och njut.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71479 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | LZ21JCC26 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Vikt | 6,2 kg |
| EAN-nr | 4242003861813 |




