Kolfilterset Siemens Clean Air std
1 095 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Kolfilter till Siemens köksfläkt.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 64807 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 17006791 |
| Produkttyp | Kolfilter |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 8713411266638 |

