Köksfläkt GRAM EFU 604-90
fr.1 490 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

EFU 604-90
1 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Utdragbar fläkt i för inbyggnad. Bra kapacitet upp till 410 m³/h Mått HxBxD: 17,4x60x30,3-42,1 cm. Autostart vid utdragning av panel, belysningseffektivitetsklass A och effektiv belysning med 2 energibesparande LED spots. Energivänlig LED-belysning är både miljövänlig och ger dig en bra arbetsbelysning lär du ska laga mat.
Varumärke
GRAMBeskrivning
Utdragbar fläkt i för inbyggnad. Bra kapacitet upp till 410 m³/h Mått HxBxD: 17,4x60x30,3-42,1 cm. Autostart vid utdragning av panel, belysningseffektivitetsklass A och effektiv belysning med 2 energibesparande LED spots. Energivänlig LED-belysning är både miljövänlig och ger dig en bra arbetsbelysning lär du ska laga mat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Färg | Rostfri, Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 30,2 cm |
| Höjd | 17,4 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 62565, 62566 |
| Bullernivå | 40 dBa, 69 dBa dB(A) |
| Bredd | 60 cm |
| Vikt | 27 kg |
