Köksfläkt Tovenco Sky Integrerad TakmonteradRostfri, TIS-EC, B: 790 mm
24 359 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri
Bredd:
790 mm
Modell:
TIS-EC

Sky Integrerad Takmonterad
Rostfri, TIS-EC, B: 790 mm
24 359 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TovencoBeskrivning
Köksfläkt Tovenco Sky är en snygg och praktisk takmonterad integrerad köksfläkt till ditt hem.
Rostfri takintegrerad köksfläkt 79 cm med inbyggd EC motor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tovenco |
| Art.Nr. | 140571 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 790 mm |
| Djup | 590 mm |
| Modell | TIS-EC |
| Kapacitet | 550 m³/h |
| Belysning | 1,6 W LED |
| Produkttyp | Standard Frånluft |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | B |
| Höjd | 149 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | B |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 33 dB-A |
| Serie | Sky |
| Energiförbrukning | 36 kWh/år |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 59 dB-A |
| Antal Hastigheter | 4 |
| Decibelnivå | 59 dBa |
| EAN-nr | 7340088306667 |

