Baldakin Thermex till MedioTill modell utan motor, Höjd: 155 mm
8 565 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Till modell utan motor

till Medio
Till modell utan motor, Höjd: 155 mm
8 565 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Varumärke
ThermexBeskrivning
Baldakin Thermex till Medio är en monteringslåda för takintegrerad fläkt.
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 500.00.3060.0 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 500 mm |
| Utförande | Till modell utan motor |
| Höjd | 155 mm |
| Typ | Tillbehör |
| EAN-nr | 5703347530050 |

