
Baldakin Thermextill MedioTill modell med motor, Höjd: 255
Rek. pris 9 735 kr
!
7 290 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Utförande

till Medio
Till modell med motor, Höjd: 2557 290 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Baldakin Thermex till Medio är en monteringslåda för takintegrerad fläkt.
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
|---|---|
| Art.Nr. | 500.30.3020.0 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 500 mm |
| Utförande | Till modell med motor |
| Höjd | 255 mm |
| Typ | Tillbehör |
| EAN-nr | 5703347522109 |
