Skorsten Smeg KITCMNKD till Köksfläkt
1 795 kr
30 dagars prisgaranti

KITCMNKD till Köksfläkt
1 795 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Skorsten Smeg KITCMNKD till Köksfläkt är en skorstensförlängning. Mått: 202,8x276x800 mm. Passar till KD-fläktar.
Varumärke
SmegBeskrivning
Skorsten Smeg KITCMNKD till Köksfläkt är en skorstensförlängning. Mått: 202,8x276x800 mm. Passar till KD-fläktar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 49680 |
| Bredd | 276 mm |
| Djup | 203 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | KITCMNKD |
| Typ | Skorsten |
| EAN-nr | 8017709211493 |

