Underbyggnadsfläkt Cylinda POPULAR SF260C
1 990 kr
30 dagars prisgaranti

POPULAR SF260C
1 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cylindas klassiska spisfläkt för underbyggnad har kommit i ny version. LED-belysningen ger mycket bra ljus när du lagar mat. Modellen har genomtänkta materialval och är dessutom utrustad med Easy Clean vilket betyder att du lätt kan rengöra hela fläkten. Alltså inte bara torka av utan plocka isär allt och diska av ordentligt för att få bort fett och damm. Skruvar för montage under köksskåp medföljer. Väggfäste beställs separat
Varumärke
CylindaBeskrivning
Cylindas klassiska spisfläkt för underbyggnad har kommit i ny version. LED-belysningen ger mycket bra ljus när du lagar mat. Modellen har genomtänkta materialval och är dessutom utrustad med Easy Clean vilket betyder att du lätt kan rengöra hela fläkten. Alltså inte bara torka av utan plocka isär allt och diska av ordentligt för att få bort fett och damm. Skruvar för montage under köksskåp medföljer. Väggfäste beställs separat
Egenskaper:
- Vit
- Metalltrådsfilter
- Montering under skåp
- Easy clean
- Vit
- Metalltrådsfilter
- Montering under skåp
- Easy clean
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 68495 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Djup | 490 mm |
| Kapacitet | 344 L |
| Typ | Köksfläkt |
| Ljudnivå | 64 dBa |
| Höjd | 80 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Vikt | 7,4 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 68495 |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Timerfunktion | Ja |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7392186312781 |
