Köksfläkt Smeg Universal KSET Integrerad
fr.7 495 kr
fr.5 884 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Universal KSET Integrerad
5 884 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Köksfläkt Smeg Universal KSET Integrerad är en snygg och praktisk integrerad köksfläkt till ditt hem. Fläkten tillhör den populära serien Universal.
Varumärke
SmegBeskrivning
Köksfläkt Smeg Universal KSET Integrerad är en snygg och praktisk integrerad köksfläkt till ditt hem. Fläkten tillhör den populära serien Universal.
Fläktfilter
Modellen har filter som hjälper till att fånga upp fett från ångan som stiger när du lagar mat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Bredd | 598, 898 mm |
| Typ | Standard Frånluft |
| Energieffektivitet | C |
| Ljudnivå | 65 dBa |
| Utförande | Integrerad |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | C |
| Effektivitetsklass Belysning | E |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Belysning | Ja |
| Yta | Borstad |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 300 mm |
| Display | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Motoreffekt | 175 W |
| Höjd | 324 mm |
| Ljusflöde | 3 lumen |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 65 dB-A |
| Bullernivå | 65 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 76,4 kWh/år |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Antal Program | 3 |
| Antal Hastigheter | 3 |
| WiFi | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | KSET600XE, KSET900XE |
| Effekt | 181, 215 W |
| Effekt/prestanda | 181, 215 W |
| Vikt | 9, 12 kg |
| Kapacitet | 581 m3/h |
