Köksfläkt Thermex Integro 51 II PremiumBredd: 900 mm
18 950 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
900 mm

Integro 51 II Premium
Bredd: 900 mm
18 950 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Köksfläkt Thermex Integro 51 II Premium är en innovativ fläkt som passar i alla standardskåp och ersätter bara botten på skåpet. Du utnyttjar den maximala uppfångningsytan och kan också fälla ut glasskivan om det behövs. Integro 51 II Premium är effektiv fläkt som också har boost-funktion. Skåpets kanter skyddas av fläktens rostfria stålram.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Integro 51 II Premium är en innovativ fläkt som passar i alla standardskåp och ersätter bara botten på skåpet. Du utnyttjar den maximala uppfångningsytan och kan också fälla ut glasskivan om det behövs. Integro 51 II Premium är effektiv fläkt som också har boost-funktion. Skåpets kanter skyddas av fläktens rostfria stålram.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer.
Övrigt
- Djup: 308-348 mm
- Energisnål LED-belysning
- Justerbar glasfront
- Monteras istället för skåpets botten
- 3 hastigheter + boost
- Soft Touch
- Eftergångstimer
- Dekorativt stålfilter
OBS! Kolfilter ingår ej.
Övrigt
- Djup: 308-348 mm
- Energisnål LED-belysning
- Justerbar glasfront
- Monteras istället för skåpets botten
- 3 hastigheter + boost
- Soft Touch
- Eftergångstimer
- Dekorativt stålfilter
OBS! Kolfilter ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 513.21.2098.2 |
| Färg | Rostfri/Glas |
| Bredd | 900 mm |
| Serie | Integro |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljudnivå | 40 dBa |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Flödesdynamisk Klass | B |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | B |
| Effektivitetsklass Belysning | B |
| Belysning | 1 x 6W LED |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 348 mm |
| Höjd | 358 mm |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 57 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 40 dB-A |
| Bullernivå | 40 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 12,3 kWh/år |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Kapacitet | 184,8 m3/h |
| EAN-nr | 5703347531095 |
