Köksfläkt Thermex Integro 51 II
fr.6 334 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Integro 51 II
6 334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Köksfläkt Thermex Integro 51 II är en innovativ fläkt som passar i alla standardskåp och ersätter bara botten på skåpet. Du utnyttjar den maximala uppfångningsytan och kan också fälla ut glasskivan om det behövs. Integro 51 II är effektiv fläkt som också har boost-funktion. Skåpets kanter skyddas av fläktens rostfria stålram.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Integro 51 II är en innovativ fläkt som passar i alla standardskåp och ersätter bara botten på skåpet. Du utnyttjar den maximala uppfångningsytan och kan också fälla ut glasskivan om det behövs. Integro 51 II är effektiv fläkt som också har boost-funktion. Skåpets kanter skyddas av fläktens rostfria stålram.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer.
Övrigt
- Energisnål LED-belysning
- Justerbar glasfront
- Monteras istället för skåpets botten
- 3 hastigheter + boost
- Soft Touch
- Eftergångstimer
- Dekorativt stålfilter
- Justerbart djup: 308-348 mm
OBS! Kolfilter ingår ej.
Övrigt
- Energisnål LED-belysning
- Justerbar glasfront
- Monteras istället för skåpets botten
- 3 hastigheter + boost
- Soft Touch
- Eftergångstimer
- Dekorativt stålfilter
- Justerbart djup: 308-348 mm
OBS! Kolfilter ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Färg | Rostfri/Glas |
| Bredd | 600, 800, 900 mm |
| Djup | 348 mm |
| Serie | Integro |
| Bullernivå | 52 dBa |
| Spänning | 230 V |
| Kapacitet | 285, 602 m³/h |
| Energieffektivitet | A |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Flödesdynamisk Klass | A |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |
| Höjd | 341, 370 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | B |
| Belysning | 2 x 1,5W LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 69 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 52 dB-A |
| Energiförbrukning | 41,8 kWh/år |
| Produkttyp | Köksfläkt, Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Utförande | Underbyggnad |
| Garanti | 2 år |
| Decibelnivå | 52 dBa |
| Antal Hastigheter | 3 |

