Köksfläkt Thermex Integro 51 IIBredd: 800 mm
Rek. pris 12 350 kr
6 495 kr
6 353 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
800 mm

Integro 51 II
Bredd: 800 mm
6 353 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Köksfläkt Thermex Integro 51 II är en innovativ fläkt som passar i alla standardskåp och ersätter bara botten på skåpet. Du utnyttjar den maximala uppfångningsytan och kan också fälla ut glasskivan om det behövs. Integro 51 II är effektiv fläkt som också har boost-funktion. Skåpets kanter skyddas av fläktens rostfria stålram.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Integro 51 II är en innovativ fläkt som passar i alla standardskåp och ersätter bara botten på skåpet. Du utnyttjar den maximala uppfångningsytan och kan också fälla ut glasskivan om det behövs. Integro 51 II är effektiv fläkt som också har boost-funktion. Skåpets kanter skyddas av fläktens rostfria stålram.
Thermex Integro 51 II är en innovativ och lättinstallerad produkt som passar alla vanliga 60, 80 eller 90 cm överskåp, den ersätter i princip hela skåpets botten. Även kanterna på överskåpet är väl skyddade av kåpans plåt. Du utnyttjar den maximala uppsugningsytan och fäller ut glasskärmen för att skydda skåpsluckan. Integro 51 II är tystgående, supereffektiv med sugkraft på 602 m3/h och med boostfunktion på 700 m3/h.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 513.21.1088.2 |
| Färg | Rostfri/Glas |
| Bredd | 800 mm |
| Serie | Integro |
| Typ | Köksfläkt |
| Energieffektivitet | A |
| Utförande | Underbyggnad |
| Garanti | 2 år |
| Höjd | 370 mm |
| Kapacitet | 602 m3/h |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 348 mm |
| Bullernivå | 52 dBa dB(A) |
| EAN-nr | 5703347531064 |

