Köksfläkt Thermex ManchesterB: 700 mm
Rek. pris 4 115 kr
1 608 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
700 mm
SlangsatsSlangsats Thermex Diameter 127 mm
495 krKolfilterKolfilter Thermex 535.42.9000.9
485 kr
Manchester
B: 700 mm
1 608 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Manchester är en inbyggnadsfläkt från Thermex för montering i överskåp. Utrustad med LED-belysning och styrs med vridreglaget.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Manchester är en inbyggnadsfläkt från Thermex för montering i överskåp. Utrustad med LED-belysning och styrs med vridreglaget.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 520.42.5021.2 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 700 mm |
| Serie | Manchester |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Energieffektivitet | D |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | F |
| Effektivitetsklass Belysning | G |
| Belysning | 1 x 28 W Halogen |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 505 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 63 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 45 dB-A |
| Bullernivå | 63 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 72 kWh/år |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Kapacitet | 200 m3/h |
| EAN-nr | 5703347516122 |
