Köksfläkt Thermex Super Silent GT 60Rostfri/Svart
Rek. pris 11 845 kr
5 454 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri/Svart

Super Silent GT 60
Rostfri/Svart
5 454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inbyggnadsfläkt från Thermex med extremt tystgående motor. Dubbla filter med Easy Clean och touchpanel i glas.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Inbyggnadsfläkt från Thermex med extremt tystgående motor. Dubbla filter med Easy Clean och touchpanel i glas.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Dokument
Recensioner
Tommy KVerifierad köpare
för 6 månader sedanSmidig, snygg, bra belysning
+ Mycket tyst
- Tar en del plats
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 520.19.1108.2 |
| Färg | Rostfri/Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 435 mm |
| Kapacitet | 550 m³/h |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | B |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | B |
| Höjd | 598 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 2 x 1,5 W LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 57 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 39 dB-A |
| Energiförbrukning | 22 kWh/år |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Bullernivå | 57 dBa dB(A) |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Serie | Super Silent |
| EAN-nr | 5703347523090 |

