Köksfläkt Tovenco Shiraz Slide II 60 cm Skåpsmonterad
4 990 kr
30 dagars prisgaranti

Shiraz Slide II 60 cm Skåpsmonterad
4 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TovencoBeskrivning
Skåpsmonterad utdragbar köksfläkt med inbyggdmotor. Kan anpassas med kolfilter eller plasmafilter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tovenco |
| Art.Nr. | 13952 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 598 mm |
| Djup | 430 mm |
| Kapacitet | 618 m³/h |
| Energieffektivitet | A |
| Höjd | 269 mm |
| Serie | Grape Collection |
| Produkttyp | Köksfläkt |
| Garanti | 2 år |
| Bullernivå | 62 dBa |
| EAN-nr | 7340088308272 |

