Underbyggd Köksfläkt Thermex Manchester Smart Standard Frånluft/Kolfilterfläkt Vit
Rek. pris 4 800 kr
2 621 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
SlangsatsSlangsats Thermex Diameter 127 mm
495 kr
Manchester Smart Standard Frånluft/Kolfilterfläkt Vit
2 621 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Manchester Smart är en inbyggnadsfläkt från Thermex för montering i överskåp. Utrustad med LED-belysning och styrs med vridreglaget.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Manchester Smart är en inbyggnadsfläkt från Thermex för montering i överskåp. Utrustad med LED-belysning och styrs med vridreglaget.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Fördelar: Underbyggd Köksfläkt Thermex Manchester Smart Standard Frånluft/Kolfilterfläkt Vit
- LED-belysning för optimal sikt
- Användarvänlig med tre hastigheter
- Kompakt design för enkel installation
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Fördelar: Underbyggd Köksfläkt Thermex Manchester Smart Standard Frånluft/Kolfilterfläkt Vit
- LED-belysning för optimal sikt
- Användarvänlig med tre hastigheter
- Kompakt design för enkel installation
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 520.23.2061.2 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 450 mm |
| Kapacitet | 183 m³/h |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | C |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | F |
| Höjd | 95 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 2 x LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 63 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 56 dB-A |
| Energiförbrukning | 54 kWh/år |
| Serie | Manchester |
| Produkttyp | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Bullernivå | 65 dBa |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 5703347525124 |

