Underbyggnadsfläkt Cylinda F 60 U RF
2 295 kr
30 dagars prisgaranti

F 60 U RF
2 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksfläkt från Cylinda. Utdragbar spisfläkt för underbyggnad med fettfilter i aluminuim, 3 fläkthastigheter och effektiv halongenbelysning. Monteras under köksskåp.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Köksfläkt från Cylinda. Utdragbar spisfläkt för underbyggnad med fettfilter i aluminuim, 3 fläkthastigheter och effektiv halongenbelysning. Monteras under köksskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 52197 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 600 mm |
| Produkttyp | Köksfläkt |
| Flödesdynamisk Klass | E |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Vikt | 7,6 kg |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9004433 |
| Energiförbrukning | 107 kWh/år |
| Djup | 28 cm |
| Effektivitetsklass Belysning | G |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Decibelnivå | 69 dBa |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7612981873424 |
