Fläkt Cylinda Trinda-1 Alliance 60 cm
9 899 kr
30 dagars prisgaranti

Trinda-1 Alliance 60 cm
9 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Varumärke
CylindaBeskrivning
Köksfläkt från Cylinda. Villalfläkt med mekanisk ventilation.
En fläktkåpa med justerbart grund- och forceringsflöde samt lysrörsbelysning som ger dig bra ljus när du lagar mat. Den inbyggda transformatorn reglerar centralfläkten i tre steg och med timern kan du låta fläkten stå efter att du är klar i köket eftersom den stängs av automatiskt.
Recensioner
LarsVerifierad köpare
för 3 veckor sedanHar har lika tidigare som håll i 25 år.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 38992 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 598 mm |
| Typ | Köksfläkt |
| Energieffektivitet | D |
| Luftflöde | 340 m3/h |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | B |
| Flödesdynamisk Klass | E |
| Effektivitetsklass Belysning | E |
| Ljuskälla | 2x2 W LED |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 47 cm |
| Motoreffekt | 245 W |
| Höjd | 119 cm |
| Energiförbrukning | 72 kWh/år |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Vikt | 15,7 kg |
| Bredd | 59,8 cm |
| EAN-nr | 7392186304762 |


