Köksfläkt Cylinda Classic Trend 90 Vit
4 609 kr
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det finns saker i vardagen som måste fungera. Du kanske inte lägger någon större vikt vid dem, eftersom de jobbar på i det tysta, men dina vitvaror finns där och de är en del av din vardag. Cylindas fläktar finns i många olika modeller och har inte bara snygg design utan har även användarvänlig funktionalitet och noggrant planerade detaljer.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Det finns saker i vardagen som måste fungera. Du kanske inte lägger någon större vikt vid dem, eftersom de jobbar på i det tysta, men dina vitvaror finns där och de är en del av din vardag. Cylindas fläktar finns i många olika modeller och har inte bara snygg design utan har även användarvänlig funktionalitet och noggrant planerade detaljer.
CLASSIC TREND är en designkupa med soft touch styrning, 3 fläkthastigheter, kraftfull fläktmotor för stor osuppfångning, timerfunktion, metalltrådsfilter och halogenbelysning för en bra belysning. Kolfilter finns som tillbehör.
OBS! Kolfilter ingår ej!
OBS! Kolfilter ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 9004323 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 500 mm |
| Kapacitet | 650 m³/h |
| Utförande | Vägghängd |
| Energieffektivitet | E |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | F |
| Effektivitetsklass Belysning | G |
| Belysning | Halogenspotlights 2x20 W |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 53 dB-A |
| Energiförbrukning | 158 kWh/år |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Decibelnivå | 53 dBa |
| Bullernivå | 53 dBa |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 7392186301587 |
