Köksfläkt Cylinda Thea Trend V 60 Svart
7 089 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Thea Trend V 60 från Cylinda är en designfläkt i vertikalt utförande som är utrustad med effektiv LED-belysning och levereras med kallrasskydd. Fläkten har soft touch-styrning, 3 hastigheter och timerfunktion. Fläktens höjd är justerbar mellan 81-102,5 cm.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Thea Trend V 60 från Cylinda är en designfläkt i vertikalt utförande som är utrustad med effektiv LED-belysning och levereras med kallrasskydd. Fläkten har soft touch-styrning, 3 hastigheter och timerfunktion. Fläktens höjd är justerbar mellan 81-102,5 cm.
OBS! Kolfilter ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 9004386 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 350 mm |
| Kapacitet | 351 m³/h |
| Energieffektivitet | D |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | F |
| Höjd | 1025 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 2 x 2W LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 60 dB-A |
| Energiförbrukning | 80 kWh/år |
| Serie | Thea |
| Produkttyp | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Decibelnivå | 60 dBa |
| Bullernivå | 60 dBa |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 7392186304311 |
