Köksfläkt Cylinda Triton Trend 60 Svart
8 499 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det finns saker i vardagen som måste fungera. Du kanske inte lägger någon större vikt vid dem, eftersom de jobbar på i det tysta, men dina vitvaror finns där och de är en del av din vardag. Cylindas fläktar finns i många olika modeller och har inte bara snygg design utan har även användarvänlig funktionalitet och noggrant planerade detaljer.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Det finns saker i vardagen som måste fungera. Du kanske inte lägger någon större vikt vid dem, eftersom de jobbar på i det tysta, men dina vitvaror finns där och de är en del av din vardag. Cylindas fläktar finns i många olika modeller och har inte bara snygg design utan har även användarvänlig funktionalitet och noggrant planerade detaljer.
TRITON TREND är en designkupa utförd i vertikalmontage med glasfront och rostfritt utförande av skorsten och chassi, soft touch-styrning, 4 fläkthastigheter. Den är utrustad med en kraftfull fläktmotor för stor osuppfångning, metalltrådsfilter, timerfunktion och effektiv LED-belysning. Kolfilter finns som tillbehör.
Justerbar höjd: 102-136 cm
OBS! Kolfilter ingår ej!
Justerbar höjd: 102-136 cm
OBS! Kolfilter ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 9004350 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 500 mm |
| Kapacitet | 800 m³/h |
| Utförande | Vägghängd |
| Energieffektivitet | D |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | E |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | D |
| Höjd | 1020 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | LED 2x2 W |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 55 dB-A |
| Energiförbrukning | 139 kWh/år |
| Serie | Triton |
| Produkttyp | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Decibelnivå | 49 dBa |
| Bullernivå | 49 dBa |
| Antal Hastigheter | 4 |
| EAN-nr | 7392186302256 |
