Köksfläkt Thermex Cambridge II
fr.8 189 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cambridge II
8 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksfläkt Thermex Cambridge II är en köksfläkt i elegant design med svart glas. Den snedställda fronten ger dig gott om utrymme när du lagar mat.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Cambridge II är en köksfläkt i elegant design med svart glas. Den snedställda fronten ger dig gott om utrymme när du lagar mat.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer.
Övrigt
- Glastouchpanel
- 3 st hastigheter
- Eftergångstimer
- LED-belysning
- Frontsug
- Aluminiumfilter
OBS! Kolfilter ingår ej!
Övrigt
- Glastouchpanel
- 3 st hastigheter
- Eftergångstimer
- LED-belysning
- Frontsug
- Aluminiumfilter
OBS! Kolfilter ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Serie | Cambridge |
| Höjd | 530 mm |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| Bullernivå | 41 dBa dB(A) |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Spänning | 230 V |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 41 dB-A |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Flödesdynamisk Klass | A |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 2 x 3W LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 62, 63 dB-A |
| Energiförbrukning | 17 kWh/år |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
