Köksfläkt Thermex Cambridge IIBredd: 600 mm
8 189 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
600 mm
FilterpaketKolfilter Thermex Carbon Flex Filter
2 599 krSlangsatsSlangsats Thermex Diameter 160 mm
495 kr
Cambridge II
Bredd: 600 mm
8 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Köksfläkt Thermex Cambridge II är en köksfläkt i elegant design med svart glas. Den snedställda fronten ger dig gott om utrymme när du lagar mat.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Cambridge II är en köksfläkt i elegant design med svart glas. Den snedställda fronten ger dig gott om utrymme när du lagar mat.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer.
Övrigt
- Glastouchpanel
- 3 st hastigheter
- Eftergångstimer
- LED-belysning
- Frontsug
- Aluminiumfilter
OBS! Kolfilter ingår ej!
Övrigt
- Glastouchpanel
- 3 st hastigheter
- Eftergångstimer
- LED-belysning
- Frontsug
- Aluminiumfilter
OBS! Kolfilter ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 540.21.5462.2 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Flödesdynamisk Klass | A |
| Höjd | 530 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 2 x 3W LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 63 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 41 dB-A |
| Energiförbrukning | 17 kWh/år |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Serie | Cambridge |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| Bullernivå | 41 dBa dB(A) |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 5703347531040 |
