Köksfläkt Thermex Central Cardiff Vägghängd 60
13 229 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Central Cardiff är en rektangulär planfläkt från Thermex. Köksfläkten är utrustad med energisnål LED-belysning som ärplacerad i kåpans framkant. Du måste lägga till en slangsats till fläkten om du inte har någon i hemmet.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Central Cardiff är en rektangulär planfläkt från Thermex. Köksfläkten är utrustad med energisnål LED-belysning som ärplacerad i kåpans framkant. Du måste lägga till en slangsats till fläkten om du inte har någon i hemmet.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Information
- Justerbar höjd: 69-104 cm
- Glastouchpanel
- Timer
- Stålfilter
Information
- Justerbar höjd: 69-104 cm
- Glastouchpanel
- Timer
- Stålfilter
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 540.26.4168.2 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 598 mm |
| Djup | 500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 1040 mm |
| Belysning | 2 x 1,5 W LED |
| Modell | Lägenhet |
| Serie | Cardiff |
| Typ | Alliansfläkt/Centralventilation |
| EAN-nr | 5703347519871 |
