Köksfläkt Thermex Decor 787Silver, B: 900 mm
Rek. pris 13 015 kr
6 633 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri
Bredd:
900 mm
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Decor 787 är en klassisk köksfläkt från Thermex för väggmontage. Fläkten har energisnål LED-belysning och 3 st hastigheter på softtouch-panelen. Justerbar höjd mellan 70-116,5 cm.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Decor 787 är en klassisk köksfläkt från Thermex för väggmontage. Fläkten har energisnål LED-belysning och 3 st hastigheter på softtouch-panelen. Justerbar höjd mellan 70-116,5 cm.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer. Alla med ett brett utbud av personliga möjligheter på alla nivåer - design, färger, storlek, material och automatik.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Obs! Kolfilter och slangsats ingår ej! Finns som tillval.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 527.41.7898.2 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 500 mm |
| Kapacitet | 740 m³/h |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | C |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |
| Höjd | 700 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 2 x LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 70 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 48 dB-A |
| Energiförbrukning | 40 kWh/år |
| Produkttyp | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Serie | Decor |
| Bullernivå | 60 dBa |
| Antal Hastigheter | 4 |
| EAN-nr | 5703347523809 |

