Köksfläkt Thermex Harwich II Vägg med MotorSvart, Bredd: 900 mm
Rek. pris 16 970 kr
9 764 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Bredd:
900 mm

Harwich II Vägg med Motor
Svart, Bredd: 900 mm
9 764 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Köksfläkt Thermex Harwich II Vägg med Motor är en tunn och elegant köksfläkt. Fläktens stora filterytor ger god osuppfångning. Modellen har en glastouchpanel på fronten. Harwich II är en av Thermex "Alla möjligheter” produkter så att du inte har några problem att hitta en modell som passar i din ventilationslösning.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Köksfläkt Thermex Harwich II Vägg med Motor är en tunn och elegant köksfläkt. Fläktens stora filterytor ger god osuppfångning. Modellen har en glastouchpanel på fronten. Harwich II är en av Thermex "Alla möjligheter” produkter så att du inte har några problem att hitta en modell som passar i din ventilationslösning.
Alla kök är personliga och unika, därför kräver de också alla sin unika lösning när det handlar om luftväxling. Thermex erbjuder många olika modeller att välja mellan och täcker alla stilarter och behov med användarvänlig funktionalitet, snygga ytor och genomtänkta detaljer.
Övrigt
- Glastouchpanel
- LED-belysning
- 3 hastigheter+boost
- Eftergångstimer
- Aluminiumfilter
- Filtervakt
OBS! Kolfilter ingår ej!
Övrigt
- Glastouchpanel
- LED-belysning
- 3 hastigheter+boost
- Eftergångstimer
- Aluminiumfilter
- Filtervakt
OBS! Kolfilter ingår ej!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 527.23.3092.2 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 500 mm |
| Kapacitet | 205 m³/h |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++ |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Flödesdynamisk Klass | A |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |
| Höjd | 40 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Belysning | 2 x 1,5W LED |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 63 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 46 dB-A |
| Energiförbrukning | 28,8 kWh/år |
| Typ | Standard Frånluft/Kolfilterfläkt |
| Serie | Harwich |
| Ljudnivå | 46 dBa |
| Bullernivå | 46 dBa dB(A) |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 5703347531385 |

