Köksfläkt Tovenco Arneis II Vägghängd
fr.5 290 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Arneis II Vägghängd
5 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Väggmonterad köksfläkt med bågad glasskiva. Inbyggd motor. Kan kompletteras med kolfilter och plasmafilter.
Varumärke
TovencoBeskrivning
Väggmonterad köksfläkt med bågad glasskiva. Inbyggd motor. Kan kompletteras med kolfilter och plasmafilter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tovenco |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 600, 700 mm |
| Djup | 490 mm |
| Kapacitet | 608 m³/h |
| Energieffektivitet | C |
| Höjd | 1100 mm |
| Serie | Grape Collection |
| Typ | Köksfläkt |
| Garanti | 2 år |
| Bullernivå | 62 dBa dB(A) |
