


Kolfilterfläkt FrankeSmart DecoGrå
Rek. pris 6 784 kr
!
5 780 kr5 790 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg

Smart Deco
Grå5 780 kr
- Förväntas åter i lager 2026-04-01
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Kolfilterfläkt Franke Smart Deco är en stilren designkupa med aluminiumfilter. Den är väggmonterad och har 3 hastigheter. Denna fläkt har dessutom ett easyfit-system för enkel montering.
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
|---|---|
| Art.Nr. | 335.0530.199 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 370 mm |
| Kapacitet | 650 m3/h |
| Spänning | 230 V |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | D |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | A |
| Höjd | 626 mm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Bullernivå | 68 dB(A) |
| Ljudnivå | 68 dBa |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 68 dB-A |
| Ljudnivå Normalt bruk Min | 48 dB-A |
| Energiförbrukning | 59 kWh/år |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Utförande | Väggmonterad |
| Energieffektivitet | A |
| Belysning | 1 X 3 W |
| Modell | Lägenhet/Villa |
| Serie | Smart Deco |
| Typ | Kolfilterfläkt |
| EAN-nr | 7612985478250 |

