Vägghängd Fläkt Cylinda Trinda 60-1 Motor Hus
10 595 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Köksfläkt från Cylinda. Villalfläkt med mekanisk ventilation.
En fläktkåpa med justerbart grund- och forceringsflöde samt lysrörsbelysning som ger dig bra ljus när du lagar mat. Den inbyggda transformatorn reglerar centralfläkten i tre steg och med timern kan du låta fläkten stå efter att du är klar i köket eftersom den stängs av automatiskt.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 41866 |
| Färg | Rostfri |
| Luftflöde | 340 m3/h |
| Djup | 47 cm |
| Energieffektivitet | C |
| Motoreffekt | 245 W |
| Höjd | 119 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Köksfläkt |
| Vikt | 18 kg |
| Bredd | 59,8 cm |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 7392186304779 |


