Vägghängd Köksfläkt Cylinda Classic TREND 60 Svart 440 m3/h
4 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksfläkt från Cylinda. En fläkt med LED-belysning som ger dig bra ljus när du lagar mat. Välj mellan 3 hastigheter som effektivt tar hand om matlagningsoset, och vill du att fläkten ska stå på en stund när du är klar i köket behöver du inte tänka på att stänga av den. Det sköter timern automatiskt.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Köksfläkt från Cylinda. En fläkt med LED-belysning som ger dig bra ljus när du lagar mat. Välj mellan 3 hastigheter som effektivt tar hand om matlagningsoset, och vill du att fläkten ska stå på en stund när du är klar i köket behöver du inte tänka på att stänga av den. Det sköter timern automatiskt.
Denna modell har metalltrådsfilter men går även att komplettera med kolfilter.
- Svart väggmonterad kåpa 60 cm
- Tre hastigheter och maxkapacitet på 440 m³/h
- Aluminiumfilter som går att diska i maskin
- Timer
Fördelar: Vägghängd Köksfläkt Cylinda Classic TREND 60 Svart 440 m3/h
- Effektivt luftflöde på 440 m³/h
- Praktisk timerfunktion
- Diskmaskinssäkert aluminiumfilter
- Svart väggmonterad kåpa 60 cm
- Tre hastigheter och maxkapacitet på 440 m³/h
- Aluminiumfilter som går att diska i maskin
- Timer
Fördelar: Vägghängd Köksfläkt Cylinda Classic TREND 60 Svart 440 m3/h
- Effektivt luftflöde på 440 m³/h
- Praktisk timerfunktion
- Diskmaskinssäkert aluminiumfilter
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 41837 |
| Färg | Svart |
| Luftflöde | 440 m3/h |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 cm |
| Energieffektivitet | C |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | E |
| Flödesdynamisk Klass | C |
| Höjd | 111 cm |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9004321 |
| Energiförbrukning | 56 kWh/år |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Köksfläkt |
| Vikt | 11 kg |
| Bredd | 60 cm |
| Decibelnivå | 62 dBa |
| Antal Hastigheter | 3 |
| EAN-nr | 7392186309699 |
