Fristående Kyl/Frys Bosch Serie 2 KGN36NWEA med Automatisk Avfrostning
Cashback
10 582 kr
30 dagars prisgaranti

Serie 2 KGN36NWEA med Automatisk Avfrostning
10 582 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Kyl/Frys Bosch KGN36NWEA är en kombinerad kyl och frys med NoFrost-teknologi som ger mindre isbildning och frostar av frysen automatiskt. Kylen har dessutom en MultiBox som är en grönsakslåda för optimal förvaring av frukt och grönt.
Varumärke
BoschBeskrivning
Kyl/Frys Bosch KGN36NWEA är en kombinerad kyl och frys med NoFrost-teknologi som ger mindre isbildning och frostar av frysen automatiskt. Kylen har dessutom en MultiBox som är en grönsakslåda för optimal förvaring av frukt och grönt.
Skåpet har elektronisk temperaturstyrning och kyldelen har MultiAirFlow-system som ger en jämn temperatur i hela kylen. Kyldelen har fyra hyllor av säkerhetsglas, varav tre är flyttbara samt fyra dörrhyllor. Frysdelen har tre frysbackar.
Övrigt
- Dörrar i vitt, sidoväggar i vitt
- Integrerat horisontellt handtag i plast
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
Fördelar: Fristående Kyl/Frys Bosch Serie 2 KGN36NWEA med Automatisk Avfrostning
- NoFrost-teknologi minskar isbildning
- MultiBox för optimal förvaring av frukt och grönt
- MultiAirFlow-system för jämn temperatur i hela kylen
Övrigt
- Dörrar i vitt, sidoväggar i vitt
- Integrerat horisontellt handtag i plast
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
Fördelar: Fristående Kyl/Frys Bosch Serie 2 KGN36NWEA med Automatisk Avfrostning
- NoFrost-teknologi minskar isbildning
- MultiBox för optimal förvaring av frukt och grönt
- MultiAirFlow-system för jämn temperatur i hela kylen
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 49324 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Display | Nej |
| Höjd | 1860 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Fristående |
| Tillverkarens Art.Nr. | KGN36NWEA |
| Serie | Serie 2 |
| Typ | Kyl/frys |
| Djup | 660 mm |
| Nettovolym Frys | 87 l |
| Nettovolym Kyl | 215 l |
| Ljudnivå | 42 dBa |
| Bullernivå | 42 dBa dB(A) |
| Energiförbrukning | 235 kWh/år |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Volym | 302 l |
| Vikt | 61,8 kg |
| EAN-nr | 4242005196708 |


