Kyl/Frys Cylinda KF2385LFHE
9 295 kr
8 995 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

KF2385LFHE från Cylinda är en rymlig kyl/frys med stabila metallhandtag och stora rymliga hyllplan. Frysdelen är av "Less Frost"-typ, vilket gör att du inte behöver att frosta av så ofta. Effektiv LED-belysning. Dörrarna är omhängningsbara.
Varumärke
CylindaBeskrivning
KF2385LFHE från Cylinda är en rymlig kyl/frys med stabila metallhandtag och stora rymliga hyllplan. Frysdelen är av "Less Frost"-typ, vilket gör att du inte behöver att frosta av så ofta. Effektiv LED-belysning. Dörrarna är omhängningsbara.
Funktioner
- Självavfrostande: Nej
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Nej
- Snabbinkylning: Nej
- Larm vid hög temperatur: Nej
- Temperaturreglererare: Ja
- Belysning: LED
- Individuellt styrda kylsystem: Nej
- Kylfläkt: Nej
Inredning
- Frysfacksposition: Nedtill
- Antal fryslådor: 3
- Nollzonslåda: Nej
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Nej
- Antal dörrhyllor: 3
- Antal ägghyllor: 1
- Antal justerbara hyllor: 2
- Big box: Nej
- Manuell ismaskin: Nej
- Grönsakslåda: Ja
- Självavfrostande: Nej
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Nej
- Snabbinkylning: Nej
- Larm vid hög temperatur: Nej
- Temperaturreglererare: Ja
- Belysning: LED
- Individuellt styrda kylsystem: Nej
- Kylfläkt: Nej
Inredning
- Frysfacksposition: Nedtill
- Antal fryslådor: 3
- Nollzonslåda: Nej
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Nej
- Antal dörrhyllor: 3
- Antal ägghyllor: 1
- Antal justerbara hyllor: 2
- Big box: Nej
- Manuell ismaskin: Nej
- Grönsakslåda: Ja
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 52297 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 65 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 186 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52297 |
| Nettovolym Frys | 107 l |
| Nettovolym Kyl | 234 l |
| Energiförbrukning | 242 kWh/år |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Vikt | 67 kg |
| Bredd | 59,5 cm |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Ismaskin | Nej |
| Decibelnivå | 39 dBa |
| EAN-nr | 7392186309224 |


