Kyl/Frys Cylinda KF2385LFHF
8 795 kr
8 495 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Kyl/Frys från Cylinda. En rymlig kyl/frys med stabila metallhandtag och stora rymliga hyllplan.
Frysdelen är av 'Less Frost'-typ, vilket gör att du inte behöver att frosta av så ofta.
LED belysning
Effektiv belysning som är energisnål och har en lång livslängd.
Omhängningsbar dörr
Skåpet går att ändra från högerhängning till vänsterhängning.
Basfakta
- Färg: Vit
- Designlinje: 2000
- Typ: Fristående
- Display på utsida: Nej
Funktioner
- Belysning: Belysning med LED
- Självavfrostande: Nej
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Nej
- Snabbkylning: Nej
- Larm vid hög temperatur: Nej
- Temperaturreglerare: Nej
- Elektroniskt styrd panel: Nej
- Dynamisk kylning: Nej
- Temperaturreglerare: Ja
- Individuellt styrda kylsystem: Nej
- Kylfläkt: Nej
Inredning
- Frysfacksposition: Nedtill
- Antal fryslådor: 3
- Nollzonslåda: Nej
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Nej
- Antal dörrhyllor: 3
- Antal ägghyllor: 1
- Förvaringstyp Frys: Lådor
- Antal justerbara hyllor: 2
- Big box: Nej
- Manuell ismaskin: Nej
- Grönsakslåda: Ja
Mått och vikt
- Bredd (mm): 595 mm
- Höjd (mm): 1860 mm
- Djup (mm): 650 mm
- Nettovikt: 64
- Inbyggnadsbredd (cm): 60 cm
Deklarationer
- Energiklass: F
- Energiförbrukning: 302 kWh/år
- Nyttovolym frys (liter): 107 l
- Nyttovolym kyl (liter): 234 l
- Antal stjärnor: 4
- Ljudnivå (dB): 39 dB
- Infrysningskapacitet: 5.2 kg/24h
- Lagring vid strömavbrott (timmar): 15.25 h
- Klimatklass: SN-T
- Antal kompressorer: 1
- Typ av köldmedium: R600a
Installation
- Dörrhängning vid leverans: Högerhängd
- Justerbar höjd fram/bak: Ja/Ja
- Spänning: 230 V
- Sladdlängd ca: 3 m
LED belysning
Effektiv belysning som är energisnål och har en lång livslängd.
Omhängningsbar dörr
Skåpet går att ändra från högerhängning till vänsterhängning.
Basfakta
- Färg: Vit
- Designlinje: 2000
- Typ: Fristående
- Display på utsida: Nej
Funktioner
- Belysning: Belysning med LED
- Självavfrostande: Nej
- Ryggkondensor: Ja
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Nej
- Snabbkylning: Nej
- Larm vid hög temperatur: Nej
- Temperaturreglerare: Nej
- Elektroniskt styrd panel: Nej
- Dynamisk kylning: Nej
- Temperaturreglerare: Ja
- Individuellt styrda kylsystem: Nej
- Kylfläkt: Nej
Inredning
- Frysfacksposition: Nedtill
- Antal fryslådor: 3
- Nollzonslåda: Nej
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Nej
- Antal dörrhyllor: 3
- Antal ägghyllor: 1
- Förvaringstyp Frys: Lådor
- Antal justerbara hyllor: 2
- Big box: Nej
- Manuell ismaskin: Nej
- Grönsakslåda: Ja
Mått och vikt
- Bredd (mm): 595 mm
- Höjd (mm): 1860 mm
- Djup (mm): 650 mm
- Nettovikt: 64
- Inbyggnadsbredd (cm): 60 cm
Deklarationer
- Energiklass: F
- Energiförbrukning: 302 kWh/år
- Nyttovolym frys (liter): 107 l
- Nyttovolym kyl (liter): 234 l
- Antal stjärnor: 4
- Ljudnivå (dB): 39 dB
- Infrysningskapacitet: 5.2 kg/24h
- Lagring vid strömavbrott (timmar): 15.25 h
- Klimatklass: SN-T
- Antal kompressorer: 1
- Typ av köldmedium: R600a
Installation
- Dörrhängning vid leverans: Högerhängd
- Justerbar höjd fram/bak: Ja/Ja
- Spänning: 230 V
- Sladdlängd ca: 3 m
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 52298 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 65 cm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 186 cm |
| Nettovolym Frys | 107 l |
| Nettovolym Kyl | 234 l |
| Energiförbrukning | 302 kWh/år |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Vikt | 64 kg |
| Bredd | 59,5 cm |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Frysfack | Ja |
| Ismaskin | Nej |
| Decibelnivå | 39 dBa |
| EAN-nr | 7392186309002 |



