Kyl/Frys Cylinda KF7485NEVE
13 498 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kyl/Frys från Cylinda. En lugn och fin kyl/frys som får en naturlig plats i köket. Med stabila metallhandtag och stora rymliga hyllplan är det lätt att plocka i och ur livsmedel.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Kyl/Frys från Cylinda. En lugn och fin kyl/frys som får en naturlig plats i köket. Med stabila metallhandtag och stora rymliga hyllplan är det lätt att plocka i och ur livsmedel.
Genom Dual flow-teknik sprids kylan jämnt och ger rätt luftfuktighet i hela skåpet. Extra bra för lite känsliga livsmedel som till exempel grönsaker.
Frysen är självavfrostande och dörrarna är omhängningsbara.
Basfakta
- Färg: Vit
- Designlinje: 7000
- Typ: Fristående
- Display på utsida: Nej
Funktioner
- Belysning: Belysning med LED
- Typ av kylsystem: Dual flow
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Nej
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Snabbkylning: Ja
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Temperaturreglerare: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Dynamisk kylning: Ja
- Temperaturreglerare: Ja
- Individuellt styrda kylsystem: Ja
Inredning
- Frysfacksposition: Nedtill
- Antal fryslådor: 3
- Nollzonslåda: Ja
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Ja
- Antal dörrhyllor: 3
- Antal ägghyllor: 1
- Förvaringstyp Frys: Korgar
- Infrysningsbricka: Nej
- Antal justerbara hyllor: 3
- Big box: Nej
- Manuell ismaskin: Nej
- Grönsakslåda: 1
Mått och vikt
- Bredd: 595 mm
- Höjd: 1852 mm
- Djup: 670 mm
- Nettovikt: 70
- Inbyggnadsbredd: 60 cm
Frysen är självavfrostande och dörrarna är omhängningsbara.
Basfakta
- Färg: Vit
- Designlinje: 7000
- Typ: Fristående
- Display på utsida: Nej
Funktioner
- Belysning: Belysning med LED
- Typ av kylsystem: Dual flow
- Självavfrostande: Ja
- Ryggkondensor: Nej
- Snabbinfrysning med automatisk återgång: Ja
- Snabbkylning: Ja
- Larm vid hög temperatur: Ja
- Temperaturreglerare: Ja
- Elektroniskt styrd panel: Ja
- Dynamisk kylning: Ja
- Temperaturreglerare: Ja
- Individuellt styrda kylsystem: Ja
Inredning
- Frysfacksposition: Nedtill
- Antal fryslådor: 3
- Nollzonslåda: Ja
- Hylltyp: Glas
- Flaskhylla: Ja
- Antal dörrhyllor: 3
- Antal ägghyllor: 1
- Förvaringstyp Frys: Korgar
- Infrysningsbricka: Nej
- Antal justerbara hyllor: 3
- Big box: Nej
- Manuell ismaskin: Nej
- Grönsakslåda: 1
Mått och vikt
- Bredd: 595 mm
- Höjd: 1852 mm
- Djup: 670 mm
- Nettovikt: 70
- Inbyggnadsbredd: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 51237 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Kabellängd | 2,4 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 67 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 185,2 cm |
| Belysning | Ja |
| Nettovolym Frys | 109 l |
| Nettovolym Kyl | 215 l |
| Energiförbrukning | 249 kWh/år |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Volym | 324 l |
| Vikt | 70 kg |
| Bredd | 59,5 cm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Frysfack | Ja |
| Frostsäker | Ja |
| Ismaskin | Nej |
| Decibelnivå | 38 dBa |
| EAN-nr | 7392186308678 |


