Kyl/Frys Cylinda KF9185NE
fr.13 990 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna generösa kyl/frys imponerar med sin elektroniska display och fantastiska belysning. Kylfrysen är utrustad med långa metallhandtag och en display som ger dig all information du behöver, inklusive den inställda temperaturen. Med hjälp av Dual flow-tekniken sprids kylan jämnt i hela skåpet, vilket ger optimala förhållanden och rätt luftfuktighet för känsliga livsmedel, som exempelvis grönsaker.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Denna generösa kyl/frys imponerar med sin elektroniska display och fantastiska belysning. Kylfrysen är utrustad med långa metallhandtag och en display som ger dig all information du behöver, inklusive den inställda temperaturen. Med hjälp av Dual flow-tekniken sprids kylan jämnt i hela skåpet, vilket ger optimala förhållanden och rätt luftfuktighet för känsliga livsmedel, som exempelvis grönsaker.
Den stora och rymliga inredningen i kylfrysen har gott om plats för dina livsmedel, och den effektiva LED-belysningen på sidorna lyser upp alla delar av skåpet, även när det är fullt. Du får en tydlig översikt och enkel åtkomst till dina varor. Kylfrysen har också självavfrostning, vilket minskar underhållsbehovet och sparar tid och energi. Dörren är omhängningsbar för att passa dina behov och kökets utformning. Denna kyl/frys är en del av den populära 4485-serien och har en enhetlig design som gör det möjligt att elegant placera flera enheter bredvid varandra för en harmonisk och stilfull look i ditt kök.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Färg | Rostfritt Stål, Svart |
| Hängning | Höger |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 650 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1860 mm |
| Ljuskälla | Ja |
| Energiförbrukning | 250 kWh/år |
| Eluttag | Jordad stickkontakt |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Vikt | 67 kg |
| Bredd | 595 mm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Display | Ja |
| Bullernivå | 40 dBa |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9101999, 9102002 |
